Pan Pompka - pod tą przewrotną nazwą kryje się wszystko to co z rowerami związane.

Pan Pompka powstał z miłości i wielkiej pasji jaką są rowery i bardzo go to cieszy bo ta miłość okazuję się zaraźliwa :)


TwójROWER jeszcze bardziej TWÓJ Jak nigdy wcześniej :)

Kolekcje Pan Pompka produkowane są lokalnie.W pracowni lokalnych u krawcowej z sercem. Kupując nasze produkty dajesz pracę konkretnym ludziom. Tworzymy produkty z poszanowaniem środowiska naturalnego. 


Akcesoria do roweru
Dzwonki, koszyki, lampy, pokrowce na siodełko… wybór akcesoriów do rowerów jest bardzo duży. Znajdziemy wśród nich akcesoria do roweru w przeróżnych kolorach i wzorach wszystkie wykonane z największą dbałością o każdy szczegół
unikatowe bo wykonane ręcznie.
Wśród akcesoriów do roweru pana pomki bez trudu znajdziemy dodatki, które podkręcą styl nadadzą charakteru waszemu rowerowi, uprzyjemnią rowerowe wycieczki, podkreślą wasz nastrój i styl.

Akcesoria do roweru to róznież świetny pomysł na prezent, który możemy podarować zapalonemu miłośnikowi rowerowych wojaży. Dodatki w postaci akcesoriów do rowerów to niezapomniany prezent dla miłośników dwóch kółek, uczynią one z każdego roweru brykę jedyną w swoim rodzaju.

Mówimy nudzie Stop!! Rower cały w groszki? Nic prostszego! U Pana Pomki znajdziecie wszystko, co potrzebne, aby rower stał się wyjątkowy i stylowy.